GÜNCEL
Anasayfa » EĞLENCE » HAFTA SONU MESAJLARI

HAFTA SONU MESAJLARI

issiz-adam_2

-Cuma akşamı saat 22:00 sularında bekar, sevgilisinden yeni ayrılmış,sevgilisinden ayrılmakta olan veya canı çapkınlık yapmak istemiş gençlerimiz, genç erkeklerimiz tarafından operatörler meşgul edilmeye başlanılır.
-Napıyosun tatlım yaaa? ve muadilleri şeklinde uzun zamandır görüşülememiş efekti verilerek ilk mesaj atılır.
-İkinci mesajda muhattap kişinin lokasyonu ve eş durumu öğrenilmeye çalışılır.
-Muhattap kişi eş durumundan bekar değilse, mesajların devamlılığı gelmeyecek bir dahada o numarada ekranda olmayacaktır.
-Velev ki kişi bekar, mesajlaşma program hayata geçirilinceye kadar devam edecektir.
-Program aleni şekilde belli edilmez;
Var mı bişeyler? şeklinde üstü kapalı geçilerek muhattap kişinin programının olup olmadığı sorgulanır zira direk program söyleme durumunda göt olunabilme durumu yaşanabilir.
-Kişi ilk üstü kapalı soruya avcının avı olabilecek nitelikte cevap verildiyse, uzun zamandır görmediğiniz o kişi beyaz atlı bir prens edasıyla ‘Evden Alma’ teklifi ile ufak ufak sokulmaya başlayacaktır.
-Buradaki olay eve girmek falan değil, kişilerin dış mekanda doğru program yapılmasını sağlamaktır.
-Avcı erkeğimizin doğru programdan kastı ise, uzun zamandır veya kısa zamandır bünyesinde var olan eksikliği o gece birkaç mekana kız götürerek tamamlama isteğidir.
-Kimi uçkuruna sahip olamayan erkeklerimiz için cinsel birliktelikte hedef olabilir, kişiye göre değişiklik gösterir.
-Cuma akşamı program gerçekleşmemiş ise, ancak muhattap kişi istenilen özelliklere sahip ise, Cumartesi akşamı için kanırtılır.
-Avcı bir erkek kafilesi şeklinde ise muhattap kişinin potansiyel kız arkadaşları da sorgulanır ama o grup hiçbir zaman Cumartesi sabahı programı için aramaz, hep bir Baykuş gibi gece programı yapma çabasındalardır.
-Cumartesi akşamı için buluşulmaya sözlenilmiş, programlar yapılmış ise kızlar 4,5 sularında birbirlerinin evine gidip ortak kıyafet, makyaj malzemesi,saç düzleştirici portföylerinden yararlanmak suretiyle hazırlığa başlarla.
-Avcılar genellikle bütçe sarsması olmasın diye ‘Akşam ailemle yemek yiyip çıkıp Berk’leri alacağım oradan da sizi alırız.’ şeklinde akşam yemeği kısmını atlarlar.

5477_464564636948876_169793973_n

-Akşam yemeği akabininde babadan, abiden alınan araba (Genellikle manda kasalar aile büyüklerinde olduğundan) muhattap kız grubunun evinin önünde beklemeye başlamaktadır.
-Birbirlerini uzun zamandır görmemiş, hatta belki hiç görmemiş olan bu iki grup ‘Hafta sonu Mesajları’ konsepti altında buluştuklarından ve bir çekim olmadığı sürece bir daha görüşmeyeceklerini bilmeyerek önce bir kahve içmek, akabinde demlenmek ve gece kulübü programı sonrasında bir hafta sonunu daha boş geçirmemiş olmanın gururuyla evlerine dönerler.

-Eğer bir kıvılcım bir ateş yakalandı ise Pazar kahvaltısı ile devam edilebilir.

Ps: Böyle ilk gecelerde genelde iki kız arkadaş var ise onların birer kare sosyal mecralara konmalık fotoğrafları olur, grupça kanıt bırakılmaz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top